Loading...

Žvejybos kelionės

Žvejybinė - turistinė kelionė į Kamčiatką, tai viena iš pačių egzotiškiausių, įspūdingiausių ir suteikiančių daugiausiai emocijų išvykų, į civilizacijos dar nepaliestą, laukinį gamtos kampelį. Mūsų surasta upė pasižymi ne tik civilizacijos nebuvimu, bet ir didžiule populiacija lašišinių žuvų, ten jūsų laukia begalė kiršlių, vaivorykštinių upėtakių, palijų, ketų, kuprių, na ir aišku vyšnia ant torto - tai upių karaliene vadinama king salmon lašiša, kurios gausa ši upė garsėja visame pasaulyje. Kovą su šita galiūne jūs prisiminsite visą gyvenimą. Abejingų ši žvejyba nepalieka nei vieno žmogaus. Vidutiniškai per grupę sugaunama per šimtą karališkų lašišų, na ir aišku begalė kitų ankščiau išvardintų žuvų. Nerealias žvejybos akimirkas galite pamatyti mūsų puslapio videotekoje, bei nuotraukų galerijoje.

Žvejybinė stovykla įkurta labai gražioje vietoje prie dviejų upių sankirtos, kur susiburia didžiulis kiekis King salmonų. Nuo aukšto kranto atsiveria nereali panorama į upę, bei kylančias į aukštupį žuvis. Nakvynė nameliuose, dviviečiuose kambariuose.

Mūsų gidai, bei stovyklos kolektyvas įdeda visas pastangas, kad žvejyba būtų sėkminga, o kelionė maksimaliai komfortiška. Be žvejybinių emocijų, jūsų laukia puikus maitinimas tris kartus per dieną jūsų pasirinktu laiku. Judėjimas upe vyksta pripučiamomis valtimis su pakabinamais varikliais pritaikytais sraunioms kamčiatkos upėms. Valtyje po du, tris žmones plius gidas. Žvejyba nuo krato arba iš valčių pagal situaciją. Na ir aišku parvežto laimikio išdorojimas bei paruošimas, tai taip pat stovyklos kolektyvo rūpestis. Jums belieka mėgautis nerealiomis atostogomis.

 

Trumpas kelionės aprašymas


Pirma diena - atvykimas į Petropavlovską Kamčatskij. Ten pasitinka gidai su transportu. Trumpas apsipirkimas "gaiviūjų gėrimų" ir išvykstame iki paskutinio civilizacijos taško. 5-6 valandos kelionės ir vakare nakvynė mažame vulkanologų viešbutėlyje.
Antra diena - Po pusryčių skrydis sraigtasparniu į stovyklą prie upės . Kur jūsų laukia aštuonios , pilnos nerealiausių įspūdžių, bei teigiamų emocijų žvejybinės dienos .
Dešimta diena - išvykimas atgal sraigtasparniu, ir tą patį vakarą grįžimas į Petropavlovską. Ten nakvynė viešbutyje.
Vienuolikta diena - skirta turizmui po pusiasalį. Galimybė nuskristi į bene didžiausią Geizerių slėnį pasaulyje, pakeliui aplankant ugnikalnius. Arba nuvykti iki Kurilų ežero.
Dvylikta diena išvykimas atgal į Lietuvą.


Jei susidomėjote mūsų organizuojamomis kelionėmis, bei kilo kokių nors klausimų galite kreiptis telefonu +370 655 11177 arba užsukti į Žūklės Kodo parduotuvę Klaipėdoje, Šilutės pl. 27. Ten gausite ne tik nemokamą konsultaciją dėl žvejybos įrankių bei masalų, bet sužinosite kur ir kas kimba mūsų krašte bei užsienyje. Na ir aišku kaip pagauti tą didžiausią jūsų svajonių žuvį.

 

Galerija


 • Kamčiatka 2016, gamta, geizeriai, turizmas
  Kamčiatka 2016, gamta, geizeriai, turizmas

 • Kamčiatka 2019
  Kamčiatka 2019

 • Kamčiatka 2018
  Kamčiatka 2018

 • Kamčiatka 2016
  Kamčiatka 2016

 • Kamčiatka 2015
  Kamčiatka 2015

 • Kamčiatka 2013
  Kamčiatka 2013

 

Video

 


Norite žvejoti kartu su mumis?